Informujemy, że przygotowaliśmy dla wszystkich Kursantów Szkoły Językowej Moose atrakcyjną ofertę zakupu podręczników wraz z dostawą do domu.

Rabaty od  15% aż do 25% od ceny katalogowej + dostawa GRATIS do każdego miejsca w Polsce!!!

W sprzedaży dla kursantów Moose wyłącznie zestawy: podręcznik + ćwiczenia.

Płatność za pobraniem u kuriera.

Ofera obowiązuje od dnia 01.01.2018 do 31.12.2018

Aby złożyć zamówienie kliknij poniższy przycisk:

 

Dzieci 6-12 lat – seria Get Smart

Get Smart składa się z sześciu części. Prowadzi uczniów od poziomu początkującego do poziomu A2. Książka jest zgodna wymaganiami edukacyjnymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia. Dedykowana dla szkół językowych dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Dzieci 6-12 lat – seria Smart Junior

Smart Junior to nowoczesny sześciopoziomowy kurs języka angielskiego. Kurs elastyczny, można go dopasować do poziomu uczniów, oparty na teorii neurolingwistycznej - NLP. Seria prowadzi dzieci od poziomu początkującego do poziomu A1+. Ostatnie dwie części dostępne są w wersji międzynarodowej oraz w wersji polskiej, przystosowanej do wymagań testu szóstoklasisty.

Młodzież gimnazjalna 12-16 lat – seria Full Blast

Full Blast jest nowym podręcznikiem przeznaczonym dla uczniów w wieku gimnazjalnym. Jest nowoczesnym, sześciopoziomowym kursem prowadzącym uczniów od poziomu beginners aż do B2. Rozpiętość poziomów zaawansowania pozwala na bardzo precyzyjne dobranie książki do poziomu uczniów. Pierwsze cztery części mogą być wykorzystane w przygotowaniu uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Kolejne części znacznie wykraczają poza te wymagania. Mogą być wykorzystane do przygotowania gimnazjalistów do egzaminów międzynarowoych (FCE, TOEIC). Tematyka całej serii dostosowana jest do wieku i zainteresowań nastolatków.

Młodzież i dorośli – seria New Destination 

New Destinations to nowy kurs języka angielskiego przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Składa się z 6 części i prowadzi od poziomu beginner do B2.
Kurs spełnia wymogi Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (CEF) i dostosowany jest do wymagań nowego egzaminu FCE (2015).

Młodzież i dorośli – seria Traveller

Traveller to nowy kurs języka angielskiego przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Składa się z 7 części i prowadzi od poziomu beginner do advanced. Kurs spełnia wymogi Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (CEF), każdy poziom kursu składa się z 8 tematycznie dobranych modułów.

Dorośli – kurs „od zera” – seria The English Hub

The English Hub to idealny kurs dla młodzieży i dorosłych od poziomu Beginner do Intermediate zgodny z wymaganiami Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego. Polecany dla szkół zawodowych oraz szkól językowych. Dostępna również wersja z podziałem na 6 części 1A i 1B, 2A i 2B, 3A i 3B. Każda część to 60 lekcji.

Poziom przedszkola – 4-5 lat – seria New Yippee

New Yippee - nowa wersja kursu New Yippee została stworzona, aby oswoić dzieci z językiem obcym poprzez kreowanie naturalnych dla dzieci sytuacji językowych. Oparty jest na Teorii Inteligencji Wielorakiej. Celem tej serii jest pomoc dzieciom w nauce języka angielskiego w ten sam sposób, w jaki dzieje się to w przypadku rodzimych użytkowników języka – najpierw poprzez słuchanie i mówienie, a dopiero w dalszej kolejności czytanie i pisanie.