ZAPRASZAMY NA KONFERENCJE I DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA

 

 

MM Publications serdecznie zaprasza do uczestnictwa w konferencjach organizowanych przez Stowarzyszenia i Instytucje związane z edukacją.

 

Staramy się być na wszystkich ważnych wydarzeniach, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

 

ZIELONA GÓRA - 23.09.2016

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

DSC_0459

W tym roku, po raz kolejny mieliśmy przyjemność brać udział w dorocznej konferencji organizowanej z okazji Europejskiego Dnia Języków, która odbyła się 23 września 2016 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze.

Dziekujemy za zaproszenie.


 

 

SZCZECIN - 16-18.09.2016

25 MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA IATEFL

 

   
   
  
 
 

Jak co roku, braliśmy udział w Konferencji Iatefl, która w roku 2016 była organizowana w Szczecinie. Ta konferencja była wyjątkowa, ze względu na Jubileusz 25 lecia. 

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA. DO ZOBACZENIA ZA ROK, W BIELSKU-BIAŁEJ :)


 

WARSZAWA - 13-15.05.2016

II Europejski Kongres Języków Obcych PASE

Podczas Kongresu nasze wydawnictwo miało sesję pt: "Activating the Language: activities you should always have at hand", którą prowadziła pani Marta Trojanowska-Gołka (konsultant metodyczny MM Publications).

Każdy nauczyciel nieustannie poszukuje sprawdzonych gier i zabaw językowych, które będą na tyle uniwersalne, aby można je wykorzystać przy różnych okazjach i przystosować dla różnych poziomów zaawansowania. Podczas naszego warsztatu podzieliliśmy się z Państwem kilkoma pomysłami na nietypowe ćwiczenia, które pomagają efektywnie wprowadzać nowe słownictwo, utrwalać gramatykę i słówka oraz ćwiczyć intonację. Przetestowane z różnymi grupami, zawsze się sprawdzają.

DZIĘKUJEMY ZA POZYTYWNE OPINIE I AKTYWNE UCZESTNICTWO.WARSZAWA - 24.04.2016

STORYlicious

 

24. kwietnia, wzięzliśmy udział w mini-konferencję STORYlicious. To kontynuacja zeszłorocznego wiosennego wydarzenia TEDelicious.

W tym roku Jamie Keddie i Milada Krajewska pokazali nauczycielom dwa różne spojrzenia na to, jak opowieści, historie, opowiadania i anegdoty nadają lekcjom nowy wymiar. Jak na niezapomnianą opowieść przystało szykujemy inspirujące prezentacje, ‘masterchefowe’ warsztaty i nieoczekiwane zwroty akcji.

W przygotowanej alejce - STORYlicious Coursebook Alley, nasz podręcznik Full Blast opowiedział swoją najlepszą historię :)