ZESTAWY NAUCZYCIELSKIE W KSIĘGRANIACH

Każdy nauczyciel, który w wybranych księgarniach na terenie całego kraju zakupił podręczniki MM PUBLICATIONS za minimum 100 brutto - może zakupić w atrakcyjnej cenie 20 złotych (w tym koszt dostawy)  jeden wybrany zestaw nauczycielski do zakupionych w księgarni podręczników. Zestaw nauczycielski składa się z dwóch elementów: Teacher’s Book i Class CD.

Zasady realizacji zamówienia:

  1. Nauczyciel musi  dokładnie wypełnic poniższy formularz zamówienia – brak odpowiednich i pełnych informacji spowoduje brak realizacji zamówienia.
  2. Konieczne jest wpisanie: nazwy i adresu księgarni, numer paragonu lub faktury oraz kwotę za jaka nauczyciel kupił podręczniki MM Publications.
  3. Wartość zakupu prodręczników MM Publications będzie przez wydawnictwo weryfikowana.
  4. Wydawnictwo wysyła kurierem DPD zestaw nauczycielski na wskazany adres w ciągu 5 roboczych dni od daty złożenia zamówienia.
  5. Płatność wyłącznie za pobraniem u kuriera DPD.
  6. W przypadku większego zakupu podręczników i potrzeby większej ilości zestawów nauczycielskich prosimy o wpisanie takiej informacji w pozycji "DODATKOWE PYTANIA DO WYDAWNICTWA"

 

OFERTA OBOWIĄZUJE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

*formsPage_submit*

Pola oznaczone * trzeba obowiązkowo wypełnić!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu wysyłki (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i akceptuję powyższe warunki zamówienia.
Oświadczam, że akceptuję Regulamin Sklepu Internetowego ELT Poland Sp z o.o.(http://eltpoland.pl/regulamin)