WITAMY NA KONFERENCJACH     

MM Publications    

 

     

Zapraszamy na konferencje organizowane przez nasze wydawnictwo.

W tym roku będziemy w Kielcach, Krakowie, Katowicach, Szczecinie i Toruniu.

Program konferencji:

1) Teaching grammar creatively. A workshop for open-minded teachers (60 min)

Czemu nauczyciele kochają  lekcje gramatyki, a ich uczniowie nie? Czy tradycyjne medody uczenia i ćwiczenia gramatyki są naprawdę owocne? Czas zmienić swoje podejście. Warsztat ten ma na celu pokazanie, jak gramatyka może stać się naturalnym i bezbolesnym doświadczeniem językowym dla naszych uczniów oraz wskazać kilka sposobów prezentowania i ćwiczenia nowych struktur na lekcji. 

2) The key to teen minds - motivating the demotivated. (60min)

Skuteczne i efektywne nauczanie to nie efektowne techniki pracy, to dobranie metod i praktyk szytych na miarę nowoczesnych nastolatków, umożliwienie uczniom wpływu na nauczane treści, zintegrowanie umiejętności językowych i ostatecznie odnalezienie klucza do motywacji nastolatków. Warsztat dostarczy na pewno kilku ciekawych pomysłów, szukającym inspiracji do pracy z młodzieżą.

FORMULARZE REJESTRACYJNE PONIŻEJ

Udział w konferencji - bezpłatny.

Ilość miejsc na konferencjach jest ograniczona.

Czas trwania konferencji ok 4 godz.

 

  

 

 

Konferencje poprowadzą:  

Ekspert MM Publications - Agata Rosińska-Kokot

 

 

Od  piętnastu lat jestem lektorem języka angielskiego. Ogromną radość sprawia mi uczenie zarówno  dzieci jak i dorosłych. Przez ponad dekadę pracuję w Centrum Edukacyjnym „Na Językach” jako metodyk nauczania języków obcych. Jestem nauczycielem akademickim w Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Jako miłośniczka dobrej kuchni stworzyłam i prowadzę angielskie warsztaty kulinarne w polsko – angielskiej szkole podstawowej Soward Academy. Od kilku lat współpracuję z wydawnictwem MMPublications prowadząc szkolenia metodyczne dla nauczycieli. Jestem twórcą  warsztatów „First Aid for TeachersMMPublications. W wolnych chwilach piszę artykuły do czasopism branżowych np. The Teacher. Moją  ogromną pasją jest poszukiwanie efektywnych sposobów kreowania procesu nauczania i uczenia się.

    
 

Ekspert MM Publications - Karolina Kępska

 
   

Trener nauczycieli, metodyk, nauczyciel z pasją, absolwentka i były wykładowca Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Uczy od ponad 13 lat, zdobyła doświadczenie zawodowe pracując na każdym poziomie nauczania, od przedszkolaka, przez studenta, po seniorów. Kocha naukę języków i od lat próbuje znaleźć klucz do efektywnego nauczania, pasjonatka grywalizacji i neurodydaktyki. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, rolkach, łyżwach i snowboardzie lub po prostu relaksuje się pisząc artykuły metodyczne, naukowe lub materiały do nauki języka angielskiego. 

 

 
     

 

 

  Aby się zarejestrować się na wybranej konferencji, kliknij strzałkę i wypełnij dane:  
 

10/03/2017

KATOWICE

godz. 15:00

Hotel Silesian
ul. Szybowcowa 1, Katowice

 
 
 
 

 11/03/2017

SZCZECIN

godz. 12:00

Hotel Focus 

ul. Małopolska 23, Szczecin

   
 
 
 

08/04/2017

TORUŃ

godz. 12:00

Hotel Solaris

Panny Marii 9, Toruń

 
 

 


 

   
 

 3/03/2017 

KIELCE

godz. 15:00

DZIEKUJEMY ZA AKTYWNY UDZIAŁ

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. Piłsudskiego 42, Kielce

   
   

 


 

   
   04/03/2017

KRAKÓW

godz. 12:00

DZIEKUJEMY ZA AKTYWNY UDZIAŁ

Hotel Chopin 
ul. Przy Rondzie 2, Kraków

   

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY